top of page

Oferta

csipkebogyo 250 lengyel.jpg
Mąka z nasion dzikiej róży
częściowo odtłuszczona metodą na zimno

Właściwości: Dzika róża jest jednym z najbardziej znanych i popularnych immunostymulantów o zawartości witaminy C 10 razy większej niż sok z cytryny. Witamina C wzmacnia odporność organizmu, flawonoidy wykazują działanie przeciwzapalne, a pektyny przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania trawienia. Niektóre badania wykazały, że owoce dzikiej róży aktywują gen odpowiedzialny za produkcję komórek chrząstnych i kolagenu w naszym ciele. Mąka jest także wyjątkowo bogata w błonnik pokarmowy: powyżej 45 g na 100 g produktu.

 

Mąka powstaje przy mieleniu i mechanicznym tłoczeniu metodą na zimno nasion dzikiej róży. Jest 100% naturalna, bez konserwantów i jakichkolwiek dodatków.

 

Zastosowanie: Spożywając mąkę, dostarczamy sobie - znajdujące się w niej w formie naturalnej - składniki odżywcze, witaminy, minerały, pierwiastki śladowe i inne cenne substancje, przyczyniając się do zachowania naszego zdrowia. Mąkę można dodać do smoothie, jogurtu i wszelkich wypieków (ciast, naleśnika, chleba). Jej smak i zapach jest przyjemny, lekko kwaśny.

bottom of page