WKRÓTCE NOWE PRODUKTY!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już niedługo nasza oferta zostanie wzbogacona o kolejne wyjątkowe produkty spożywcze. Ponieważ zdrowe odżywianie i ochrona środowiska są bliskie naszemu sercu, cieszymy się, że wszystkie, dostępne już niebawem na półkach sklepowych produkty, dadzą naszym klientom dodatkową możliwość podjęcia świadomego wyboru.

Zaglądajcie na naszą stronę a od wiosny także szukajcie naszych produktów na półkach sklepowych z olejami oraz ze zdrową żywnością.

Special selection -Premium quality

VEGETOL Oliwa z oliwek

extra virgin

VEGETOL Oliwa z oliwek najwyższej jakości, z pierwszego tłoczenia, uzyskana  z wyselekcjonowanych oliwek odmiany Arbequina uprawianych w słonecznej Hiszpanii. Posiada delikatną nutę owocowego smaku.

VEGETOL Gold olej słonecznikowy

do wysokich temperatur

Dzięki ekskluzywnej formule z udziałem wyselekcjonowanych nasion słonecznika z wysoką zawartości kwasu oleinowego, nasz olej słonecznikowy Vegetol Gold stanowi doskonały wybór do smażenia, pieczenia i grillowania.

 

Oleje z wysoką zawartością kwasu oleinowego (kwas jednonienasycony typu omega-9) są bardziej stabilne i odporne na działanie wysokiej temperatury.

Pann Ryż

Jesteśmy dumni z faktu, że dzięki nawiązaniu współpracy z największym producentem ekologicznego ryżu na Węgrzech, będziemy mogli zaoferować Państwu ryż i bezglutenową mąkę ryżową nie tylko jakości premium i w konkurencyjnej cenie, ale także dać naszym klientom możliwość wyboru takich produktów ryżowych, które są przyjazne nie tylko naszemu zdrowiu, ale także i naszej Planecie.

 

Pola ryżowe, skąd pochodzą nasze ziarna, są położone 330 km od południowej granicy Polski. Producent uprawia ryż na 1000 hektarach własnych pól ryżowych a następnie bezpośrednio przetwarza. Zakład certyfikowany, bezglutenowy.

 

Idealny dla konsumentów ceniących stałą i niezawodną jakość oraz zrównoważony rozwój planety (niski ślad węglowy).

  • średnioziarnisty ryż 1 kg

  • ekologiczny, średnioziarnisty ryż 0,5 kg

  • ekologiczna I konwencjonalna bezglutenowa mąka ryżowa, biała i pełnoziarnista (brązowa)

1/2

ul. Przemysłowa 10

40-020 Katowice

FSF Olej Sp. z o.o.
Oleje do każdego posiłku,
na każdą okazję
© 2018 FSF Olej Sp. z o.o.

Tel: +48 32 347 1713