top of page

Oferta

Octy balsamiczne Grapoila i Mantova

Owocowe octy balsamiczne

 100 % naturalne

Screen Shot 2018-08-29 at 4.04.44 PM.png

Owocowe octy balsamiczne Grapoila są w 100% naturalne. Bez barwników, aromatów i sztucznych dodatków. Swój intensywny owocowy smak nabierają dzięki macerowaniu (dojrzewaniu) octu winnego i jabłkowego wraz z owocami, przez minimum 4-15 miesięcy.

 

Stanowią zdrowy, wyjątkowo pyszny dodatek, który jest idealny do sałatek, warzyw, marynat mięsnych, skrapiania serów i innych potraw, w celu wzbogacenia smaku.

 

Po wymieszaniu z wodą (gazowaną lub niegazowaną) uzyskamy orzeźwiający drink!

Ocet balsamiczny 4% - Dzika róża

Ocet winny dojrzewający wraz z owocami dzikiej róży. Mocno owocowy smak i zrównoważona gra słodyczy oraz kwasowości. Przyrządzona z nim sałatka ma smak, który jest z niczym nie do porównania! Dzięki owocom dzikiej róży, oprócz walorów smakowych i wielu pozytywnych właściwości fizjologicznych, ocet jest także wzbogacony w znaczną dawkę witaminy C.

Ocet balsamiczny 3% - Wiśnia

Ocet winny i jabłkowy dojrzewający wraz z owocami wiśni. Mocno owocowy smak i zrównoważona gra słodyczy oraz kwasowości. Znakomicie nadaje się do sałatek, szparagów i dań mięsnych, ale także jako baza orzeźwiającego napoju w gorący, letni dzień. Szklanka zimnej wody wymieszana z 1-2 łyżek octu chłodzi, odświeża i dodaje energii. Żywy, czerwony kolor i zachęcający zapach, któremu trudno się oprzeć.

Ocet balsamiczny 3% - Morele i kwiat czarnego bzu

Ocet winny gatunku "Furmint "macerowany wraz z morelami oraz kwiatem czarnego bzu. Uzyskany w ten sposób ocet jest lekko słodki, z wyczuwalnym aromatem moreli i kwiatów czarnego bzu. 

Ocet balsamiczny 4% - Granat

Ocet jabłkowy - który dojrzewał w drewnianych beczkach i poprzez dodanie soku z owoców granatu, uzyskał słodki smak i intensywny aromat granatu. W kuchni może stać się naszym niezbędnym towarzyszem przy przygotowaniu sałatek czy deserów. Pycha!

Ekologiczny DRESSING

w spray'u

Ekologiczny dressing w butelce spray to jeden z naszych absolutnych faworytów. Idealny do sałatek i dań kuchni włoskiej. Dzięki rewolucyjnemu systemowi dozowania, dressing można błyskawicznie rozpylić, tworząc jednolitą i delikatną powłokę na każdej potrawie.

 

Przepyszny, zdrowy, dietetyczny a także niesamowicie wygodny i wydajny w użyciu dressing, którego można używać nie tylko w domu, ale również podczas wycieczki czy też zabrać go ze sobą do pracy.

 

Składniki: 80% ekologiczna włoska oliwa z oliwek extra virgin tłoczona na zimno, 20% ekologiczny ocet balsamiczny.

 

Przechowywać w temperaturze pokojowej. PRZED UŻYCIEM DOKŁADNIE WSTRZĄSNĄĆ!

Fratelli Mantova
Mantova Organic Dressing Spray
bottom of page