
Oferta

Peeling-błoto z oleju i nasion rokitnika
100% naturalny, bez konserwantów i innych dodatków
Właściwości: Błoto z rokitnika to powstaje w procesie tłoczenia na zimno oleju z nasion rośliny. Dzięki wysokiej zawartości witaminy E i kwasów tłuszczowych omega-3, -6, -7, -9 błoto można zastosować na prawie każdy problem skórny (np. egzema, wysypka). Sprawia, że poddana działaniu skóra staje się miękka.
Jest 100% naturalne, bez konserwantów i jakichkolwiek dodatków. Błoto Grapoila ma tylko jeden składnik: drobno mielone nasiona rokitnika wraz z wytłoczonym z nich olejem. Tak, to takie proste! Maseczka i peeling w jednym. Do każdego rodzaju skóry zarówno na twarz jak i na całe ciało.
Zastosowanie: Nałożyć niewielką ilość na skórę twarzy, szyi, dekoltu lub na suche, szorstkie ręce i stopy. Pozostawić przez 10-15 minut, po czym delikatnie masować skórę okrężnymi ruchami w celu usunięcia martwego naskórka. Zmyć ciepłą wodą. Skóra będzie nawilżona, jedwabna w dotyku.